Životopis Kimberley Wyatt

27. září 2010 v 10:46 | Lenka |  The Pussycat Dolls
Kimberly Wyatt se narodila v Spirit of St Louis, Missouri,v malém městečku nedaleko Kansas City. Její otec je řidič nákladního auta a její matka cestuje s ním. Než se snažíla tančit,tak se pokusila Tee-Ball, basketbal a Brownies, všechny pokusy však skončily špatně. Kim tančila už od sedmi, v době, kdy jí bylo čtrnáct si Kimberly vydělala na stipendium pro studium v New Yorku každé léto s Joffrey Ballet a Broadway Dance Center.Střední školu Absolvovala v sedmnácti,potom okamžitě odletěla do Las Vegas na konkurz na výletní loď a kasino show. Pracovala v revue pro Explorer Royal Caribbean na moři,a pak na největší výletní lodi na světě,podařilo se jí navštívit většinu z jižní Evropy.

V roce 2001 se přestěhovala do LA, přes nabídku Hubbard St Dance Co v Chicagu, a vyvíjí se její taneční kariéra.

V roce 2003, se Kimberly zúčastnil videoklipu Black Eyed Peas ' "Shut Up", a byla choreografka pro hudební video pro sólové album, Nicka Lachey.

Robin Antin požádala Wyatt ať se připoji k The Pussycat Dolls, když vyděla choreografii pro již zmiňovaný klip Lacheyho. Stejně jako u ostatních Dolls, ona je zaměstnanec pobírající mzdu od Interscope Records. Její přezdívka je "Freaky Doll"někdy i "Flexy Doll" nebo "Punky Doll"

Podle Antin,je Wyatt "njevíc sexy tanečnice, jakou jsem kdy v životě viděla." Kimberly má málo na vokální role v písních Pussycat Dolls a má nejméně vokální schopnost všech Dolls. Nicméně, ona je pro tento tanec úžasná. Ona je obvykle v přední části tanečních choreografií během všech tanců, a je snadno rozpoznatelná nejenergičtější tanečnice.

Vroce 2009 můžete Kimberly vidět jako porotkini b Britské soutěži tanečníků "Just Dance"

Na podzim roku 2009 nebo začátkem roku 2010 by měla Kimberly vydat své první solové album.

xcs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

♥♥♥


Jsem členem:

*thSčítání fans TH
by:best-th.blog.cz
TOPLIST
(založený 30.3.2014!)